ثبت نام دوره تربیت مدرس استان گلستان تا ۲۵آبان ماه ادامه دارد

نام نویسی در دومین دوره تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی درجه ۳ با تدریس دکتر حجت الله عبدالملکی در استان گلستان، تا ۲۵ آبان ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی،نام نویسی در دومین دوره تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی درجه ۳، در استان گلستان آغاز شد.

در این دوره با تدریس دکتر حجت اللّه عبدالملکی، عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق(ع) و به مدت یک روز، ۶ ساعت آموزشی از صبح تا عصر برگزار می شود.

ثبت نام در دوره تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی درجه ۳، تا ۲۵ آبان ماه ادامه دارد و دوره ۸ آذرماه ۱۳۹۸، در شهر گرگان برگزار می شود.

شرکت کنندگانی که در آزمون پایانی دوره، حدنصاب نمره را کسب کنند، گواهینامه درجه ۳ مدرسی اقتصاد مقاومتی اعطا می شود و در صورت علاقمندی می توانند عضو انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی شوند.

حضور برای کلیه علاقمندان با تحصیلات دیپلم و بیشتر، آزاد است و ثبت نام قطعی پس از تکمیل اطلاعات و واریز وجه التزام دوره، صورت می گیرد.

علاقمندان ساکن استان گلستان، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره، می توانند به به کانال انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی استان گلستان در پیام رسان ایتا مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۱۲۷۹۶۲۰۶ تماس بگیرند.

انتهای پیام/.