جزوه‌ی ۱۷۳ صفحه‌ای، شامل ۴ فصل و ۱۳ بخش در ۴ محور پرکاربرد برای مدرسان اقتصاد مقاومتی به همت مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی، حاصل سخنرانی‌های کارگاه دکتر عادل پیغامی (هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) ) درسال ۱۳۹۴ تهیه شده‌است که راهنمای خوبی برای مدرسان محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی، جزوه راهنمای مدرسان اقتصاد مقاومتی، حاصل پیاده سازی، ویرایش علمی و محتوایی کارگاه دکتر پیغامی در جمع مبلغین اقتصاد مقاومتی در دانشگاه امام صادق(ع) است؛ که به همت مرکز مطالعات تربیت اسلامی آماده شده و در اختیار مخاطبین، مبلغین و تمامی افرادی که دغدغه ترویج اقتصاد مقاومتی را دارند، قرار داده شده است.

حاصل این جلسات، تدوین چهار فصل بسیار مفید و کاربردی در حوزه تبلیغ اقتصاد مقاومتی است. در فصل اول و دوم سعی شده تا یک بینش عمیق و کاربردی از جایگاه اقتصاد در زندگی یک فرد مسلمان، ترسیم گردد و سپس به پاره ای از شبهات و سؤالات رایج در اجتماع مردم، پاسخ داده شود..همچنین در ضمن مباحث، مهم‌ترین مفاهیم اقتصادی که باید در فهم درست از اقتصاد انقلاب اسلامی مدنظر قرار گیرند، مطرح و مباحثه می گردد.

در فصل سوم و چهارم نیز، نکات کاربردی، فنی و محتوایی درباره ارائه سخنرانی اقتصاد مقاومتی، از سوی دکتر پیغامی تذکر داده می شود، در ابتدا افراد شرکت کننده در کلاس به صورت کوتاه، به سخنرانی می پردازند و سپس تذکرات و نکات مهم و کاربردی برای یک ارائه خوب در اقتصاد مقاومتی، گوشزد می‌گردد.

در انتهای فصل ها نیز پرسش های مهمی مربوط به آن مبحث قرار داده شده که دربرگیرنده نکات مفید و کاربردی برای شناخت بهتر اقتصاد مقاومتی و شیوه تبلیغ آن است.

این اثر گرانقدر به ویرایش علمی سامان مظاهری و حسن عباسی متقیان مزین است و در سال ۱۳۹۴ نخستین نسخه از آن منتشر گردیده‌است.

برای دانلود نسخه PDF جزوه بر روی عبارت زیر، کلیک کنید.

جزوه راهنمای مدرسان اقتصاد مقاومتی

 

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *