بیانیه انجمن مدرسان

 

دعوت انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی از مدرسان برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی

 

انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی، طی بیانیه ای از اعضای خود که واجد شرایط کاندیدا شدن در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی هستند، برای کاندیدا شدن در این دوره، دعوت به عمل آورد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی، این انجمن در آستانه نام نویسی از کاندیداها در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیانیه ای منتشر کرد.

 

در این بیانیه ضمن برشمردن لزوم پیگیری اهداف متعالی انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف به ویژه اقتصاد مقاومتی، از عموم مدرسان این انجمن که شرایط کاندیدا شدن در این دوره را دارند، دعوت کرده است تا در بازه ی زمانی اعلام شده، نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

متن بیانیه بدین شرح است:

هم اکنون و در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی، محور اقتصادی به پیشانی اصلی حرکت به سمت برپایی تمدن نوین اسلامی تبدیل شده است و در این نبرد پایانی، نظریه اقتصاد مقاومتی که برآمده از مکتب اقتصادی اسلام بوده به عنوان الگوی مبنایی در محور توجه قرار گرفته است.

 

در این مسیر، انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی با هدف تبدیل این مهم به گفتمان اقتصادی غالب مردم، نخبگان و مسوولین کشور در تمام سطوح از طریق تربیت مدرسان و مروجان اقتصاد مقاومتی فعالیت خود را آغاز کرده و با بیش از ۱۳۰۰ مدرس آموزش دیده با قدرت به ماموریت خود ادامه می‌دهد.

 

اما همانگونه که می‌دانید، تبدیل هر ایده به گفتمان و باور عمومی مستلزم قراردادن این مضمون در کانون توجه جامعه است و به همین سبب بهره‌برداری از موقعیت‌ها و مناسبت‌های اجتماعی و سیاسی برای تبیین این نظریه اهمیت می‌یابد.

 

با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری، لازم است از فضای رسانه‌ای پیش رو بیشترین استفاده صورت گیرد.

 

به منظور بهره‌برداری حداکثری از این فضا هیئت عامل انجمن به همه اعضای واجد شرایط پیشنهاد می‌کند با لحاظ موارد زیر، به عنوان نامزد در انتخابات پیش رو شرکت نمایند:


۱. هدف اصلی، استفاده از فضای پر نشاط و تبلیغاتی انتخابات برای تبیین نظریه اقتصاد مقاومتی به عنوان راه حل اساسی رفع مشکلات اقتصادی کشور است؛


۲. در صورت موقعیت مناسب انتخاباتی هریک از نامزدها (احتمال بالا برای رای آوری) پیشنهاد می‌شود تا پایان انتخابات و رای‌گیری حضور ادامه یافته و در غیر این‌صورت توصیه می‌شود نامزد عضو انجمن در روزهای پایانی تبلیغات (پس از استفاده کامل از فضای تبلیغاتی) به نفع نامزد صالح با حداکثر تقارب و اعتقاد به اقتصاد مقاومتی کناره‌گیری کرده و این موضوع را به صورت رسمی اعلام کند؛


۳. هیئت عامل به منظور پشتیبانی از نامزدهای خود اقدامات زیر را پیگیری خواهد کرد:
الف. تامین محتوای تبلیغاتی (محورهای سخنرانی، فیلم و‌ کلیپ، بروشور و …)
ب.‌ تلاش برای قرارگرفتن نامزدها در لیست‌های مورد تأیید جریان انقلابی.

 

عزیزانی که مایل به ورود به این عرصه هستند از طریق لینک زیر آمادگی خود را اعلام کنند تا هماهنگی‌های بعدی صورت گیرد.

 

والسلام علی عبادالله الصالحین

هیئت عامل انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی

انتهای پیام/.