۴ بهمن‌ماه، دوره تربیت مربی درجه ۳ در استان خراسان شمالی، شهر بجنورد، برگزار می شود

به همت جبهه مردمی فرهنگی اجتماعی خراسان شمالی، دوره تخصصی «تربیت مدرس درجه سه اقتصاد مقاومتی» در استان خراسان شمالی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی، جبهه مردمی فرهنگی اجتماعی خراسان شمالی، به منظور تبیین بهتر گام دوم انقلاب اسلامی برای عموم مردم، قصد دارد هر بند از این گام را با یک کارشناس متخصص تشریح کند، بدین منظور برای دومین بند این گام به نام اقتصاد مقاومتی، دوره تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی درجه ۳ را برگزار می‌کند.

این دوره ویژه عموم مخاطبین جبهه مردمی فرهنگی-اجتماعی خراسان شمالی است که با حضور دکتر حجت الله عبدالملکی، اقتصاددان برجسته کشور و عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می شود.

دوره تخصصی «تربیت مدرس درجه ۳ اقتصاد مقاومتی» روز جمعه ۴ بهمن ماه، از ساعت ۹ الی ۱۶ برگزار می‌شود و علاقمندان جهت ثبت نام می‌توانند تا پایان روز ۳ بهمن ماه، با شماره ۰۹۱۰۰۲۲۰۶۸۰ آقای حبیب الله پاکدامن، معاون شبکه سازی جبهه مردمی فرهنگی-اجتماعی خراسان شمالی تماس بگیرند.

گفتنی است که شرکت کنندگان این دوره می توانند در پس از شرکت در آزمون اینترنتی با استفاده از کتاب «اقتصادمقاومتی؛ درآمدی بر مبانی، سیاست ها و برنامه عمل» و مطالب ارائه شده در دوره، پس از موفقیت در آزمون، مجوز تدریس مدرسی درجه ۳ انجمن را دریافت کنند و نیز به عضویت در انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی نائل شوند.

انتهای پیام/.

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *