کارگاه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و اقتصاد مقاومتی در استان یزد برگزار شد

 

کارگاه تبیین بند سوم از گام دوم انقلاب اسلامی ویژه کارکنان بیمارستان شفا در استان یزد با تدریس مربی انجمن اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن اقتصاد مقاومتی، آقای طوفان شیدا، از برگزاری کارگاه یک روزه، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلام، در بیمارستان افشار یزد، خبر داد.

 

این مربی اقتصاد مقاومتی و عضو انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی، در خصوص مطالب بیان شده در این کارگاه گفت: محوریت کارگاه تبیین بند سوم از گام دوم انقلاب اسلامی است که در خصوص مشکلات اقتصادی و راه های برون رفت از این مشکلات است.

 

وی ادامه داد: در کارگاه با استفاده از این بخش از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، به ضرورت و چرایی اقتصاد مقاومتی پرداخته شد، زیرا در بیانیه به صورت شفاف و مستقیم به واژه اقتصاد مقاومتی اشاره شده است.

 

شیدا ادامه داد: در بخشی از بند سوم از گام دوم انقلاب اسلامی، آمده است: راه حلّ این مشکلات(وابستگی به نفت)، سیاست های اقتصاد مقاومتی است که باید برنامه‌های اجرائی برای همه‌ی بخشهای آن تهیّه و با قدرت و نشاط کاری و احساس مسئولیّت، در دولتها پیگیری و اقدام شود.

 

این عضو انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی، در پایان گفت: با توجه به سابقه تدریس در پایگاه های بسیج و مراکز دیگر، این آمادگی را دارم که مباحث مختلف اقتصاد مقاومتی را در سطح استان یزد تدریس کنم.

 

انتهای پیام/.