۸ آذرماه دوره تربیت مربی درجه ۳ در استان گلستان برگزار می شود

 

جلسه هماهنگی و بررسی ظرفیت ها به منظور اجرای هرچه بهتر دومین دوره تربیت مدرس درجه ۳ اقتصاد مقاومتی استان گلستان، که در ۸ آذرماه برگزار می شود، با حضور متولیان این دوره در مجتمع فرهنگی عاشورائیان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مدرسان اقتصاد مقاومتی، سومین جلسه انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی استان گلستان در هفته گذشته برگزار شد.

 

در این جلسه که در مجتمع عاشورائیان این استان برگزار شد، در خصوص فراهم نمودن مقدمات برگزاری دومین دوره تربیت مدرس درجه ۳ اقتصاد مقاومتی در استان گلستان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 

از جمله اقدامات انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی در استان گلستان می توان به برگزاری کارگاه اقتصاد مقاومتی توسط مجتبی لشکربلوکی، مدرس انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی ایران برای دانش آموزان طرح ولایت در اردوگاه شیرآباد استان گلستان و نیز برنامه ریزی برای اجرای طرح نظری اقتصاد مقاومتی به صورت کلاس های مستمر اقتصاد مقاومتی در مسجد جامع شهر نوده خاندوز این استان، اشاره کرد.

 

گفتنی است که ۸ آذرماه سال جاری، دومین دوره تربیت مدرس درجه ۳ اقتصاد مقاومتی در این استان و با حضور دکتر حجت الله عبدالملکی در شهر گرگان برگزار می گردد.

 

انتهای پیام/.