به همت بسیج دانشجویی شهید طلایی، هفته گذشته، نخستین دوره تخصصی «تربیت مدرس درجه سه اقتصاد مقاومتی» در لارستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی، نخستین دوره «تربیت مدرس فعالین فرهنگی و اقتصادی در لارستان» با محوریت موضوع “اقتصاد مقاومتی”، با حضور دکتر حجت الله عبدالملکی، اقتصاددان برجسته کشور و عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

این کارگاه به همت بسیج دانشجویی شهید طلایی مجتمع آموزش عالی لارستان روز جمعه ۲۹ آذرماه از ساعت ۹ الی ۱۶ در سالن آمفی تئاتر درمانگاه فوق تخصصی هاشمی زاده لارستان، با استقبال اقشار مردم از جمله اساتید، دانشجویان و طلاب مواجه شد

کارگاه تربیت مدرس درجه ۳، با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد و تا پیش از ظهر، مباحث مقدماتی و پیش زمینه‌ی بحث مطرح گردید و بعد از ظهر نیز قسمت دوم دوره، به ارائه مباحث تخصصی اقتصاد مقاومتی اختصاص یافت.

گفتنی است که شرکت کنندگان این دوره می توانند در پس از شرکت در آزمون اینترنتی با استفاده از کتاب «اقتصادمقاومتی؛ درآمدی بر مبانی، سیاست ها و برنامه عمل» و مطالب ارائه شده در دوره، پس از موفقیت در آزمون، مجوز تدریس مدرسی درجه ۳ انجمن را دریافت کنند و نیز به عضویت در انجمن مدرسین اقتصاد مقاومتی نائل شوند.

برای دیدن تصاویر در سایز اصلی، روی آن ها کلیک کنید.

 

انتهای پیام/.

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *